טודלרס

לידה

איתך ביחד בלידה

לידה הוא סיפור שלם של זוגיות, פוריות, גוף ונפש, תזונה, כאב, יצירה, רגשות וחוויות. כל לידה היא סיפור ייחודי וצפייה להתחלה חדשה. אנו מזמינים אותכם לקרוא, לקבל מידע וגם לשתף בתגובות, דעות וסיפורי לידה שירגשו את כולנו.

מה תמצאי אצלנו :
בקטגורית ימים לפני לידה תוכלי לקרוא על סימנים מקדימים ללידה, בדיקת צירים ופניה למחלקת יולדות. בקטגורית חדר לידה תוכלי לקרוא מהם שלבי הלידה, ניטור עוברי, סיבות לזירוז לידה ועוד. בקטגורית דם טבורי תוכלי לקרוא מהו דם טבורי, למה ואיך נאסף. לא יודעת האם תרצי לקחת משככי כאבים ? קראי על סוגי משככי כאבים והתמודדות עם כאבים בזמן לידה.  יש סיכוי שתעברי ניתוח קיסרי ? רוצה לעבור ניתוח קיסרי מבחירה ? קראי על תוצאות מחקרים ודעות מומחים בנושא. לא רוצה להתאשפז אחרי לידה ? קראי על שחרור מוקדם בקטגורית האשפוז.

טודלרס פורטל הריון לידה, תינוקות ופעוטות

תינוק
לידה - אחרי תשעה חודשים זה קורה

מהו אטלס הריון ולידה ?

אטלס הריון ולידה הינו אמצעי מצויין להסבר והדגמה של תהליכי הריון ולידה. ישנם אטלסים שונים בשוק. יש גדולים ויש קטנים יותר. הגדולים מאפשרים להדגים בצורה ברורה את האיברים והתהליכים. אם את מדריכת הכנה ללידה מומלץ לרכוש אטלס הריון ולידה הכולל תמונות של כל שלבי הלידה. אטלס טוב מציג מידע בנושאים מגוונים כמו גובה ספינות, מבנה רחם, וביומכניקה של הלידה.

תינוק