טודלרס

שמות לתינוקות

בחירת שמות לתינוקות לפי הנומרולוגיה, התנך וקטגוריות רבות

בחירת שם לתינוק יכול להגיע בקלות ובמהירות אך גם יכול להיות תהליך ארוך, מבלבל המלווה בחוסר הסכמה. עכשיו בהריון זה הזמן להתייעץ, לקרוא ובבוא הזמן לראות את התינוק ולבחור את השם.כנסי לקטגורית הנומרולוגיה וקראי כיצד יוצרים שםמאוזן מארבעת מזלות האויר, האדמה, האש והמים. קראי כיצד יוצרים הרמוניה בין שם התינוק לתאריך הלידה. מחפשת שמות לפי נושא מסויים ? בפורטל תמצאי אפשרויות לחיפוש שמות בינלאומיים, שמות מהתנ"ך, שמות בהשראת חגים, רגשות, טבע או בעלי חיים. בנוסף תוכלי לחפש שמות לפי אות ראשונה, הנחשבת האות החשובה ביותר בשם הילד.

הידעת ? לפי היהדות אותיות השם מעידות על הנשמה של האדם הנושא אותה ואופי צירופן קשור לגורלו. האותיות הראשונות בשם הם בעלות עוצמה וחשיבות גדולה יותר לעומת האותיות שבאות אחרי. האות הראשונה בשם היא בעלת הכוח הדומיננטי ביותר.

שמות לתינוקות

תינוק במיטה שלו
שמות לתינוקות

בהריון ? מחפשת שם לתינוק ? רוצה לתת שם לפי תורת הנומרולוגיה ? קראי אצלנו איך ליצור שם מאוזן באמצעות אותיות המייצגות את יסודות האש, המים, האויר והאדמה. קראי איך מחשבים ומתאימים בין שם התינוק לתאריך הלידה, איך מתאימים בין שמות התאומים, מה חשיבות אורך השם והאם כדאי לתת שם על שם אדם שנפטר.

 

איזה שם לתינוק את מחפשת ? האם את אוהבת שמות הקשורים לטבע ? האם את מתעניינת בשם בינלאומי שניתן להגות ולקרוא אותו בקלות באנגלית ? האם חשוב לך שם יוניסקס ? האם את מחפשת שם לתינוק מהתנ"ך ? אצלנו בקטגורית שמות לתינוקות תוכלי למצוא שפע הסברים והצעות.

אמא לצד התינוק