טודלרס

הריון

הריון

בשעה טובה את בהריון, כעת נותר לך לעבור תשעה חודשים מאתגרים, מלאים בהורמונים, ציפיות, התרגשות, קשיים, שיתוף, שאלות ומחשבות.
אצלנו בפורטל טודלרס תוכלי למצוא מידע בנושאים הבאים:
בקטגורית כניסה להריון לקרוא על הסימנים וההתרחשות. בקטגורית בדיקות הריון תוכלי לקרוא על בדיקות לגילוי הריון וכל בדיקות מעקב ההריון. בקטגורית הבריאות תוכלי לקרוא על תופעות הלוואי בהריון, בטיחות מזון בהריון וחיסונים. בנוסף, תמצאי אצלנו מידע על הטיפולי בריאות אלטרנטיביים. רוצה לאכול בריא בתקופת ההריון ? קראי על מחקרים על תזונה ותוספי תזונה ועל תפריטי תזונה מומלצים. רוצה לדעת איך מתפתח העובר ? בקטגורית שבועות להריון תקבלי מידע על כל שבוע. בקטגורית הספורט בהריון תוכלי לקרוא על בטיחות הספורט ובקטגורית ההכנה לידה תוכלי לבדוק איך את מעוניינת להתכונן ללידה. רוצה לחשוב על שמות לתינוק ? אצלנו תמצאי מגוון עשיר של שמות ומשמעויות. רוצה לדעת יותר על זכויותיך בהריון ? עוברת טיפולי פוריות ? כנסי לקטגורית עבודה וזכויות. קריאה מהנה

טודלרס – פורטל הריון ולידה

בטן הריון
הריון

פורטל הריון ולידה – טודלרס

הבת הראשונה הייתה לאורך כל ההריון עם הראש למטה, הבת השניה הייתה לאורך כל ההריון עם הראש למעלה. עם הבת הראשונה לאורך כל ההריון רציתי לאכול דברים מלוחים ועם השניה רציתי בעיקר לאכול מתוק. בהריון הראשון חוויתי דמם מהאף, גרד גב  וחוש ריח מפותח כמו של כלב ובהריון השני לא היו כלל תופעות לוואי חוץ מבחילות בתחילת ההריון. בהריון הראשון לא יכולתי שלא לאכול כל שעה – שעתיים, אחרת הייתי מתעלפת.  בהריון השני יכולתי לצום שעות בלי שום איתות מהעוברית שמשהו אינו בסדר. בהריון הראשון העוברית שלי כמעט לא זזה גם בפנים, ובדיעבד גם בחוץ בשנה הראשונה. בהריון השני העוברית זזה כל הזמן. בהריון הראשון היה לי חלב כבר בהתחלה ובהריון השני לא יצא כלום. כל הריון הוא סיפור יחודי. בהריון הראשון הייתי בתקופה  מאושרת ושמחה ובהריון השני בתקופה לחוצה ועצובה. בהריון הראשון עשיתי ספורט ובשני אולי רבע ממה שעשיתי בהריון הראשון. בשתי הלידות זכיתי לצוות יולדות מדהים ולילדות מדהימות. איך היה ההריון שלך ? שתפי אותנו בסיפורי הריון ולידה.

בטן בהריון