טודלרס

הריון

איתך לאורך 9 חודשים

בשעה טובה נקלטת, לא מובן מאליו אף פעם, כעת נותר לך לעבור תשעה חודשים מאתגרים, מלאים בהורמונים, ציפיות, התרגשות, קשיים, הצלחות, שיתוף, שאלות ומחשבות.
אצלנו בפורטל טודלרס תוכלי למצוא מידע בנושאים הבאים:
בקטגורית כניסה להריון תוכלי לקרוא על הסימנים וההתרחשות. בקטגורית בדיקות תוכלי לקרוא על בדיקות לגילוי ומעקב בשלבים השונים. בקטגורית הבריאות תמצאי מידע על מגוון תופעות הלוואי ודרכי ההתמודדות. לא בטוחה מה כדאי ואסור לאכול ? קראי מידע על בטיחות מזון. מתלבטת האם להתחסן נגד שפעת ? אצלנו תוכלי לקרוא מחקרים בתחום. בנוסף, תמצאי אצלנו מידע על הטיפולי בריאות אלטרנטיביים. רוצה לאכול בריא בתשעה החודשים הקרובים ? קראי על מחקרי תזונה ותוספי תזונה ועל תפריטי תזונה מומלצים. רוצה לדעת איך מתפתח העובר ? בקטגורית שבועות להריון תמצאי מידע על כל שבוע. בקטגורית הספורט תוכלי לקרוא ולהבין איזה ספורט בטוח עבורך ומה המלצות על פי מחקרים ודעות מומחים. בקטגורית ההכנה לידה תוכלי לבדוק מה האפשרויות הכנה ללידה. חושבת כך בתחילת ההריון על שמות לתינוק ? אצלנו תמצאי מגוון עשיר של שמות, משמעויות ופרשנויות. רוצה לדעת יותר על זכויותיך בתקופה זאת ? עוברת טיפולי פוריות ? כנסי לקטגורית עבודה וזכויות. קריאה מהנה ובריאות איתנה מצוות טודלרס

טודלרס – ביחד איתך בתשעה החודשים הבאים

בטן הריון
טודלרס מלווה אותך מהגילוי ועד הלידה

פורטל טודלרס – 9 חודשים ביחד איתך

אחח, כל הריון הוא כל כך יחודי ושונה. הבת הראשונה הייתה לאורך כל הדרך עם הראש למטה, הבת השניה הייתה לאורך כל הדרך עם הראש למעלה. עם הבת הראשונה רציתי לאכול בעיקר דברים מלוחים ועם השניה רציתי בעיקר מתוקים. בהריון הראשון חוויתי דמם מהאף, גרד גב וחוש ריח מפותח כמו של כלב ובהריון השני לא היו כלל תופעות לוואי חוץ מבחילות בהתחלה. בהריון הראשון לא יכולתי שלא לאכול כל שעה – שעתיים, אחרת הייתי מתעלפת.  בשני יכולתי לצום שעות בלי שום איתות מהעוברית שמשהו אינו בסדר. בראשון העוברית שלי כמעט לא זזה גם בפנים, ובדיעבד גם בחוץ בשנה הראשונה. בהריון השני העוברית זזה כל הזמן כל יום. בהריון הראשון היה לי חלב כבר בהתחלה ובשני לא יצא כלום בשום שלב. בהריון הראשון הייתי בתקופה  מאושרת ושמחה ובשני בתקופה לחוצה ועצובה. בראשון עשיתי ספורט ובשני אולי רבע ממה שעשיתי בראשון. בשתי ההריונות כמעט ולא הצטלמתי וכיום אני מצטערת על כך. הרי מה נשאר , רק זכרונות דרך תמונות.. בשתי הלידות זכיתי לצוות יולדות מדהים בבית חולים מאיר בכפר סבא ולילדות מדהימות. מה הסיפור היחודי שלך ? . איך את עברת את תשעת החודישם ? שתפי אותנו בסיפור שלך. כתבי לנו על רגעים עצובים, דרמטיים, מצחיקים ומרגישים. שתפי אותנו באנשי מקצוע נפלאים שסייעו לך ולמשפחתה לאורך הדרך. טודלרס – הפורטל שאיתך לאורך כל תשעת החודשים.

בטן בהריון