טודלרס

הורות

למה לכל כך הרבה מצבים בחיים צריך הסמכה ולימודים, אך כדי להיות הורים אין חובת התייעצות או הדרכה ? כל הורה חווה רגעי משבר ותסכול כשאינו יודע כיצד לפעול מול הילד או מתחרט על איך שפעל. אצלנו בטודלרס תוכלו למצוא כתבות שיעזרו לכם להכיר תפיסות ודרכי פעולה במסע ההורות.

קראו כתבות בנושאים הבאים:
הורות וניהול משפחה. הדרכות הורים לחינוך ילדים וטיפול בבעיות התנהגות בקטגורית גיל שנתיים וגיל שלוש. בקטגורית אימהות כותבות תוכלי לקרוא מה אימהות חושבות ולהבין שאתן לא לבד בקושי. הגעת לחגים ? מסתבר שכל חג מזמן תובנות להורים. בט"ו בשבט תקבלי תזכורת לחפור לילדים ופורים תזכרי מתי כדאי להיות כמו ושתי ומתי כמו אסתר המלכה. בקטגורית זוגיות ומשפחה תמצאי מידע חשוב בנושא יעוץ זוגי. רוצה לאכול בריא בתקופה של גידול ילדים צעירים ? בקטגורית מתכונים לאורכל בריא תוכלי לקרוא על מזונות, תזונה ומתכונים טעימים פשוטים ובעיקר בריאים. מכניסה את הילד למסגרת בפעם הראשונה ? קראי אצלנו על קשיי ההסתגלות והתמודדות.

הורות היא דרך שתוביל אותכם לכל מקום אפשרי. תמצאו את עצמכם מיואשים, עצובים, מאושרים, מתוסכלים, מפוחדים ומבולבלים. לא תמיד תוכלו לשנות את מה שתחוו אבל דרך קריאה ושיתוף תוכלו לדעת שאתם לא לבד, תוכלו להתפתח כהורים ומחנכים ולהנות מהדרך.

משפחה בטבע
טודלרס - פורטל הריון, לידה,תינוקות ופעוטות

הורות הוא מסע שמתחיל ואינו נגמר. נסו להעשיר, ללמוד ולהנות לאורך הדרך.

אנחנו בפורטל מאמינים בשיתוף מחשבות, תובנות, חוויות וידע הורי. מרגישות שיש לכם מה לספר, לייעץ, להצחיק או להראות ? צרו קשר לכתיבה ופרסום בפורטל

משפחה צוחקת