טודלרס

הורות

הורות
לכל כך הרבה דברים בחיים צריך הסמכה ולימודים ולצורך הורות אין כל חובה. למזלנו בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות אפשר להתפתח כהורים מתוך מגוון עשיר של כתבות, מומחים והתייעצויות. אצלנו בטודלרס תוכל למצוא כתבות בנושאים הבאים:
הורות וניהול משפחה. לא מצאתם מה שחיפשתם ? הדרכות הורים לחינוך ילדים וטיפול בבעיות התנהגות תוכלו למצוא בקטגורית גיל שנתיים וגיל שלוש. בקטגורית אימהות כותבות תוכלי לקרוא מה אימהות חושבות ולהרגיש שאת לא לבד. הגעת לחגים ? מסתבר שכל חג מזמן תובנות להורים. בט"ו בשבט תקבלי תזכורת לחפור לילדים ופורים מתי להיות כמו ושתי ומתי כמו אסתר המלכה. בקטגורית זוגיות ומשפחה תמצאי מידע חשוב בנושא יעוץ זוגי. רוצה לאכול בריא ? בקטגורית אימהות אוכלות בריא תוכלי לקרוא על מזונות, תזונה ומתכונים טעימים ופשוטים. מכניסה את הילד למסגרת בפעם הראשונה ? קראי אצלנו על קשיי ההסתגלות והתמודדות.

הורות היא דרך שתוביל אותכם לכל מקום אפשרי. תמצאו את עצמכם מיואשים, עצובים, מאושרים, מתוסכלים, מפוחדים ומבולבלים. לא תמיד תוכלו לשנות את מה שתחוו אבל דרך קריאה ושיתוף תוכלו לדעת שאתם לא לבד, תוכלו להתפתח כהורים ומחנכים ולהנות מהדרך.

משפחה בטבע
טודלרס - פורטל הריון, לידה,תינוקות ופעוטות

הורות הוא מסע שמתחיל ואינו נגמר. נסו להעשיר אותו, ללמוד ממנו ולהנות ממנו לאורך הדרך.

אנחנו בפורטל מאמינים בשיתוף תחושות, תובנות, חוויות וידע הורי. הניסיון שלנו והתפיסות שפיתחנו לא פחות חשובים מידיעותם של המומחים. מרגישות שיש לכם מה לספר או לייעץ ? להצחיק או להראות ? צרו קשר לכתיבת בפורטל

משפחה צוחקת