טודלרס

מולטי ויטמין לנשים אחרי לידה

יש לך שני ילדים קטנטנים בבית ? מה הסיכוי שאת אוכלת טוב

 תאריך 11.10.15

יש לך ילדים מתחת לגיל ארבע ? את עובדת מחוץ לבית ? את לא עשירה ? רוב הסיכויים שאת לא אוכלת טוב. בוא נשים את הדברים  חד וחלק על השולחן. כשיש ילדים קטנים לא ממש קל, נוח ומתאים לך לאכול בריא. למי יש זמן לחתוך סלט, למי יש כוח לקלף תפוז ? לפני שילדתי אכלתי מאוד בריא. בבוקר אכלתי פרוסת לחם עם גבינה וירקות, בצהריים ירקות מבושלים לצד מנת עוף או פחממות ובין לבין דאגתי לקלף לי פרי. כשביתי הבכורה נועה נולדה, לאט לאט ירד הזמן והכוח להכין ולאכול אוכל בריא. כשבני הקטן לירון נולד (הפרש של שנה וחצי) בכלל הפסקתי לאכול ירקות. מצאתי את עצמי בלי כוח ובלי חשק לאכול בריא. אכלתי ואני עוד אוכלת המון שוקולדים ואוכל מהיר. הכי בריא זה שאני אוכלת זאת אוכל שאפשר לאכול מהר בלי עבודה כמו יוגורט, בננות או חטיף אנרגיות (שכבר הבנתי שהוא ממש לא בריא אז הפסקתי). היום אני במצב עוד יותר קשה כי חזרתי לעבודה. אחרי תקופה של רגשות אשמה, הגעתי למסקנה שאני צריכה עכשיו לקנות לי מולטי ויטמין לנשים. אין מה לעשות העבודה והילדים לוקחים את רוב הזמן, אחרי זה הניקיונות של הבית והצורך לנוח ולהפגש על חברים. החלטתי לוותר לתקופה על אוכל בריא ולקחת מולטי ויטמין. אני משתדלת פה ושם לאכול ירקות ופירות אבל לא ממש הולך לי. הידיים שלי מלוכלכות מהנזלות, הפליטות והניקיונות של הבית ואין לי כוח לשטוף ולנקות טוב טוב אותם ואת הירקות בשביל מ"ג אחד של בריאות מרוססת.

בחרתי לקחת את מולטי ויטמין לנשים של סולגר. הוא נראה לי מולטי ויטמין טוב גם בגלל שמותאם לנשים וזה מותג ידוע וגם בגלל שלא היה לי זמן להסתכל על מולטי  ויטמין אחר (התינוק שלי בכה ובזה נגמר זמן ההשקעה בעצמי בסופר פארם).זה עלה המון כסף (188 שקל ) אבל נתן ונותן לי שקט נפשי שבאיזה שהוא מקום אני דואגת לעצמי. אף אחד לא ידאג לי שיגמרו לי מאגרי הברזל, החומצה הפולית או ויטמין די אז לפחות לנסות לעשות משהו שעוזר.

אם יש כאן אימהות שרוצות להמליץ על מולטי ויטמין לנשים אחר, יותר טוב או טוב באותה מידה מסיבות שונות. אנא כתבו בתגובות של הפורטל

שיהיה עונת מעבר קלה ובבקשה אלוקים, כמה שפחות מחלות.

שלכם
אימלולה- ענבר