טודלרס

שיח אברהם וקידום פוריות

באלו מצבים נטילת תמצית שורש אברהם יכולה לסייע לך

על שיח אברהם והשפעותיו על המערכת ההורמונלית

שורש המאקה ידוע בתכונתיו המטיבות שנים רבות. מדובר בשורש שנחשב כאוכל על. על פי מחקרים שונים נמצא כי מאקה הוא כוח, סיבולת ויכולת מינית. לפי ספרו של דיוויד וולף – מזונות על מדובר בצמח אדפטוגן אשר משפר את יכולת העמידות וההסתגלות של האדם למתחים ולחשיפה לחומרים הפוגעים בגוף. החומר ידוע כמאזן ומייצב את מערכת בלוטות והמערכת ההורמונית , מערכת הלב, הדם והשרירים.  יש הטוענים כי מדובר בחומר מאיץ ייצור של נוירוטרנסמיטרים (מוליכים עצביים במוח) ומשפר את היצר המיני. מאקה ידועה כחומר התומך במערכת האנדוקרינית , אותם בלוטות שמפרישות הורמונים לדם כמו בלוטת יותרת הכליה ובלוטת התריס.

מאקה – פוריות
יועצי תזונה ימליצו על שימוש מבוקר ומותאם באבקת המאקה לצורך טיפול במצבים הבאים:
הפרעות ובעיות במחזור החודשי
חוסר פריון
ותסמינים של הפסקת וסת

נשים שהשתמשו בצמח המאקה דיווחו כי הצליחו להסדיר מחזור לא מוסדר, להפחית גלי חום, תנודתיות במצב רוח ותסמיני הקושרים לקדם וסת.
אם את סובלת מבעיית פריות, וסת בלתי סדירה ו/או תפקוד לקוי של מערכת האינדוקרינית (בלוטת התריס) התייעצי עם נתורפת מוסמך לבחינת הצורך להשתמש בשורש מאקה במינון הנכון.אם החלטת לצרוך את המאקה באופן עצמאי התחילי במינון הנמוך ביותר שכן למינונים גבוהים יש השלכות בריאותיות מסוכנות ביותר עד כדי אובדן הכרה.

מידע זה אינו תחליף להתייעצות עם רופא פריון ו/או נתורופת

 

המידע הנ"ל אינו תחליף לייעוץ רפואי עם מטפל מוסמך. במידה ועולים קשיי כניסה להריון ו/או סימנים לבעיות פוריות יש להיועץ עם רופא הנשים.