טודלרס

לוח קורסי הכנה ללידה און ליין

מחפשת קורס הכנה ללידה מבלי לצאת מהבית ?

לוח קורסי הכנה ללידה און ליין ינואר 2021

היריון יפה

ינואר בפתח ואיתו חוגגים באחד עשרה לחודש את יום הרופא. זה הזמן להגיד תודה לכל הרופאים, האחים והאחיות המסורים על עבודה מקצועית, אנושית וראויה להערכה. מי יתן שתשמרו תמיד על בריאות איתנה ותמשיכו בעבודתם המסורה בהנאה ובכוחות גדולים.

מדברים לידה וקורונה
3.1.2010ד"ר יורי פרליץ מנהל היחידה להריון בסיכון גבוה פדה פוריה מסביר בפייסבוק של מועדון יולדות פדה פוריה אונליין ומוקלט על חיידק ה-GBS סרטון קצר על חיידק הנמצא בנרתיק ופי הטבעת של היולדת אשר אינו מציג תופעות לוואי אך מחייב מעקב אחרי גורמי סיכון וטיפול אנטיביוטי בלידה למניעת הדבקת העובר בלידה.

14.1.201 ד"ר יורי פרליץ מנהל המחלקה להריון בסיכון גבוה מסביר אונליין ובשידור מוקלט בפייסבוק של מועדון היולדות על נהלי והנחיות מחלקת יולדות במרכז רפואי פדה פוריה בתקופת הסגר השלישי ועליה בתחלואה.

קורסי הכנה ללידה און ליין החודש
מועדון יולדות ליס של בית החולים איכילוב מקיים קורס הכנה ללידה און ליין בתארכים 23.1 ו-30.1. נשארו מקומות בודדים. ניתן להרשם במייל: mamylis@tlvmc.gov.il
או בטלפון 03-6974787

בית החולים יקיים גם קורס החייאת תינוקות וילדים לטיפול במצבי חנק, פרכוסים וטראומה בתאריך ה-16.1.2021. הרישום הוא באותו מייל או טלפון של קורס הכנה ללידה.

מועדון יולדות אסף הרופא מקיים כנס הריון ולידה של באר יעקב. הכנס אונליין התקיים ב25-261.2021 . ניתן לקבל פרטים ולהרשם דרך הפייסבוק של מועדון יולדות אסף הרופא.

מרכז רפואי מאיר מרים פרויקט חדש בשם אלמה. קורס הכנה ללידה לנשים שעברו טראומה כלשהי ושזקוקות לתמיכה מתאימה. המתעניינות יכולות לפנות למרפאת אלמה במרכז רפואי מאיר ולתאם קורס הכנה ללידה. פרטים במועדון יולדות מאיר ובכתובת המייל הבאה: BaBy-m@clalit.org.il

לוח אירועים חודשים קודמים
קורס הכנה ללידה אונליין דצמבר 2020
קורס הכנה ללידה אונליין נובמבר 2020