טודלרס

אודות טודלרס

אודותינו

12.2.2010

בעידן קפיטליסטי עמוס אינטרסים כלכליים, פוליטיים וחברתיים חלק עצום מהתכנים באתרים קשור ישירות או בעקיפין לעשיית רווחים. זאת הסיבה לריבוי פרסום מוצרים ושירותים בכל אתר וכתיבה בעלת אופי שיווקי שפעמים רבות אינה מתמקדת בצרכי הלקוח הקטן אלא בצרכי בעל העסק להגדיל חשיפה ולמכור מוצר. פורטל טודלרס נועד בראש ובראשונה להעביר לכלל ציבור הנשים וההורים נתונים ומידע שיעשיר אותו בידע וערכים בהם מאמינים העורכים. זאת הסיבה שבכתבות רבות אין כל ניסיון להמליץ על מוצר או שירות כלשהוא. אנו בצוות הפורטל מאמינים ופועלים בתחומים הבאים:
הקניית תכנים מעשירים ומקיפים בנושאים מגוונים שמעסיקים נשים והורים בגיל הרך ללא תשלום של מנויים או מאות שקלים למפגש הדרכה. דגש רב מושם על כתבות בתחום החינוך והדרכת הורים בעידן של חוסר זמן, נשים קרייריסטיות ואתגרים במתן גבולות לילדים והורות מעורבת.
ניסיון לתמוך בפרסום חינמי ושיתופי פעולה חינמיים עם אנשים בודדים, עסקים קטנים ומתפתחים על מנת שיקבלו יותר חשיפה.
ניסיון לתמוך בקידום חינמי של מוצרים יד שניה על ידי פרסום חינמי ושיתוף פעולה של מוצרים איכותיים. ניסיון זה ,שלצערנו לא צלח עד כה, בא מתוך האמונה והצורך להגביר את המיחזור והשימוש החוזר בעידן שבו הורים עדיין קונים מוצרים חדשים כמו עגלות, כיסאות אוכל לעיתים מבלי לבדוק את האלטרנטיבה של המוצר המשומש והמחשבה על שמירה על הסביבה. עד מתי נחליט לא להתייחס לפן הסביבתי בצריכה שלנו ??? אנחנו כבר מזמן טובעים בזבל.
מטרה נוספת של הפורטל היא לקדם מודעות וידע הורים בתחום התזונה לנשים, אימהות וילדים בגיל הרך בעידן של מגפת השמנה, חשיפות גבוהות לדברי מתיקה לצד מעט מדי חינוך והדרכה בתחום. הכי קל לקנות לילד חטיף תעשייתי, השאלה היא האם יש אלטרנטיבה בריאה יותר ומה אפשר לעשות כדי לקדמה. את זאת אנו מנסים להביא בקטגורית מותר ואסור לאכול בהריון, מתכונים מומלצים, תזונה בגיל הרך ,מחקרי תזונה ועוד.
 
מקווים שתמצאו אצלו ידע מעשיר ואף תרצו לשתף אחרים בחוויות, כתבות מעשירות בכל תחום רלוונטי. זכרי שכתבה אחת של קשיי פריון וכניסה להריון יכולה לתת כוח עצום לנשים נוספות המתמודדות עם אותם קשיים. זכרו שמוצר לא בטיחותי חייב לקבל חוות דעת כדי שהורים אחרים ידעו על סכנות השימוש בו. 
 
בעלי עסק קטנים ובינוניים ובעלי מוצרים ושירותים חשובים המאמינים בערכים שצויינו מעלה  מוזמנים לפנות אלינו בדף צור קשר לשיתופי פעולה. 
 
והעיקר, בריאות איתנה 
צוות פורטל טודלרס