חדרי תינוקות

חדרי תינוקות

העולם המודרני הביא עמו עולם שלם של עיצוב לחדרי התינוקות. מבין כל המוצרים, העיצובים, כל אפשרויות התשלום וכל סוגי החנויות צריכים ההורים לדעת להתמקד, להבין מה חשוב ומה פחות חשוב, על מה שווה להוציא כסף ועל מה שווה לחסוך ומתי שווה להמשיך לחפש ריהוט ומתי פשוט להחליט ולקנות.

מילת הקסם כרגיל היא איזון, איזון ועוד איזון.

איזון בין פונקציונאליות לעיצוב- חשוב לנסות למצוא את האיזון בין ריהוט ואיבזור פונקציונאלי לבין ריהוט ואיבזור דקורטיבי. קודם כדאי לחשוב מה צריכים (מיטת תינוק, שידת החתלה, ארון בגדים) ואחר כך האם לקנות את ריהוט זה בעל מאפיינים עיצוביים או האם לקנות רהיט בסיסי ולהוסיף עיצוב עליו או לידו כמו בובות, תמונות ועוד).

איזון בין מחיר גבוה לנמוך - בעידן של היום שבו שפע הציוד נמכר כחדש וכמשומש. שווה לעשות סקר שוק ולבדוק מחירי מוצרים בלוחות יד שנייה של תינוקות. היום מוכרים מיטות תינוק, עריסות תינוק, שידות החתלה משומשות במחירים אטרקטיבים. לעיתים הרצון להיפטר מריהוט שהתינוק אינו נזקק לו (ואין לו מקום בבית) עולה ואז המחיר יורד מאוד.

איזון בין מרחב מלא למרחב ריק - כולנו מכירים את התחושה של כניסה לחדר תינוקות עמוס מדי בריהוט ואביזרי עיצוב. מדובר בתחושת הצפה. חשוב למצוא איזון נכון ולהימנע מיתר ריהוט ויתר פריטים בחדר תינוקות.


כתבות

עיצוב חדרי תינוקות רעיונות
רוצים לעצב את חדר התינוקות של ילדיכם ? רוצים לקבל רעיונות בסיסיים. קבלו טיפים ראשונים לעיצוב החדר

איך לארגן את חדר הילדים , פעוטות ותינוקות
ארגון חדר ילדים בצורה יעילה, בטיחותית ונעימה יכול להיות אתגר לא פשוט בהנתן תנאי חדר, אזור וריהוט קיים. קחו רגע להצטייד בעצות מועילות של עשה ואל תעשה


 

ריהוט                           ניקיון                              עיצוב כללי                     איבזור פונקציונאלי        משחקים             
מיטות תינוק מגבונים וילונות אינטרקטום בובות
עריסות תינוק מתקן חיתולים טפטים מפזרי אדים מוביילים
ארונות בגדים סל כביסה שטחים מדפים אוניברסיטה
שידות החתלה ציוד לחיטוי אהילים מנורות לילה קוביות
 תגובות
הוספת תגובה
שם:
תגובה: