עגילים לתינוקות מאיזה גיל

עגילים לתינוקות מאיזה גיל

מאת: אמא אנונימית וכועסת
תאריך : 7.12.14

ביום חמישי עבר ביקרתי עם ביתי בת השנה בטיפת חלב ושמעתי שיחה מזעזעת של שתי אימהות שדיברו על עגילים לבנותיהם בנות הפחות משנה. לתינוקות אחת שלדעתי הייתה בת 9 חודשים היו כבר עגילי זהב באוזניים ולתינוקות השנייה לא היו. האמא של התינוקות ללא עגילים התעניינה איפה עשו את העגילים ואיזה עגילים צריך לשים. אני ישבתי שם ופשוט הייתי בהלם. מכל מליון השאלות וההתעסקויות שיש לדבר הם בוחרות לדבר על עגילים ? מה לגבי תזונה, משחק ושינה, מה לגבי חזרה לעבודה, ספורט , אין שום דבר חשוב, רק עגילים מעניין אותם. אני יודעת שאני אנני אמא או אישה מטופחת בלשון המעטה אבל עגילים לתינוקות ?

ניקוב עגילים לתינוקות לדעתי זה פשוט חוצפה, איך את מנקבת את האוזניים של ביתך כמובן ללא הסכמתה וידיעתה ? האם הבת שלך לא מספיק יפה בעיניך שהיא צריכה קישוט חיצוני ? האם אין לך מספיק דאגות והתעסקויות שאת צריכה גם להתעסק עם עגילים ? האם חשבת כמה זה לא נוח לישון עם עגילים ושצריך להוריד אותם לפני השינה כדי שלא יכאב באוזניים ? האם חשבת על העובדה שהשיער יכול להסתבך בעגילים ולכאוב ? האם את מודעת לעובדה שיכול להתפתח באזור החור זיהום כואב ומסוכן ?

אמא יקרה, אנני יודעת מה שמך ולמה את בוחרת לדבר בהתהלבות כה גדולה על עגילים לתינוקת שלך אבל ברור לי שאת יכולה לשמח את עצמך ואת ביתך בדרך הרבה פחות כואבת ופולשנית לגופה. אני מבטיחה לך שכשתגיע לגיל 4-5 היא כבר זאת שתבקש לעשות חורים.


תגובות
הוספת תגובה
שם:
תגובה: