אימהות וקריירה

אימהות וקריירה

 

שינוי קריירה לאחר לידה
לא מצליחה לראות איך את חוזרת לעבודה אחרי הלידה ? מתלבטת אם להתפטר, לנסות לשנות תנאי עבודה או לעשות הסבה מקצועית לתחום אחר ? אם כן, כדאי לך לשקול כמה דברים חשובים.

 

לחזור לעבודה או להישאר בבית עם התינוק ?
רגע לפני שאת לוקחת החלטה חשובה זאת ומתפטרת מהעבודה, בדקי לעומק את הגיון ההחלטה, את מכלול השיקולים הכלכליים והיצירתיות האפשרית הטמונה בשינויים גדולים וקטנים בבית ובעבודה.

 

ניהול זמן אפקטיבי ויעיל
שאלון מהיר לניתוח אפקטיביות ניהול הזמן שלך בעבודה ובבית. שאלון המודעות שיעזור לך להבין מה ומי מבזבז לך את הזמן ואיך להתפנות לדברים החשובים באמת.
 

למה כל כך חשוב לקחת מקום לעצמנו?
גלית קדמי ביבר, מאמנת בכירה, מסבירה למה כך כך חשוב לכל אמא לשים עצמה במקום של חשיבות. סדר עדיפויות של צרכי הבעל, הילדים, ההורים והחברים אינם צריכים לבוא על חשבון החופש והמקום האישי שלך.לדעת להשתחרר מתחושת ה"לא נעים לי" מול הקרובים אלינו ולחזור להשקיע בעצמנו....

 

אפליקציות חדשות
גידול הילדים, העבודה ותחזוקת הבית השוטפת מייצרים אין סוף משימות וסידורים. בתוך המרוץ המטורף מצאנו כמה אפליקציות נחמדות שהופכות את ריבוי המשימות לקצת יותר מאורגן, מעוצב ומהנה.

שיווק של עסק קטן 
החלטת להקים עסק קטן ? עשרה טיפים קצרים וחשובים לשיווק עצמי באינטרנט וברשתות החברתיות
 

כישלון בראיון עבודה
נכשלת בראיון לעבודה ? בפתיחת עסק ? בעבודה באוניברסיטה ? קראי כמה פיסקאות שיעזרו לך להבין למה הכישלון הוא השער להצלחה ואיך כדאי להתייחס אליו.
 

אפליית נשים בשוק העבודה בישראל
מנתוני הלישכה המרכזית לסטטיסטיקה, מרבית הנשים בארץ אינן מצליחות להתקדם בעבודה נוכח אפלייה מגדרית. מהם מימדי האפליה ומהי תקרת הזכוכית המסבירה את החסם המאפיין התקדמות של נשים במדרג העבודה
.

 

אפליית נשים בקידום בעבודה בעולם ובישראל
מה מצבה של ישראל בנושא קידום נשים בשוק התעסוקה לעמדות בכירות וניהוליות ומה ניתן ללמוד ממדינות העולם לצורך קידום נשים בשוק התעסוקה בישראל.

 

למה אימהות אינן מצליחות להתקדם בעבודה ?
נשים, עבודה ומשפחה. אנחנו הנשים לומדות, עובדות, יולדות וחוזרות לעבודה. באופן לא מפתיע כשהעבודה והמשפחה צריכים להשתלב יחד אננו מצליחות להתקדם בעבודה גם כשאנו מעוניינות בכך. הגורמים המגוונים המונעים מאימהות להתקדם בעבודה לממש את פוטנציאל תעסוקתן.


כיצד ניתן לקדם נשים בשוק התעסוקה
נשים ובעיקר אימהות מתקשות להתקדם במדרג התפקידים בשוק התעסוקה ולרוב נותרות בדרג הנמוך על אף השכלתן וניסיונם. מהם פתרונות מומחים לקידום נשים לעבר עמדות ניהוליות בכירות בשוק העבודה הישראלי ומהי הדרך לשינוי


הורדת דמי ניהול בפנסיה
פנית זמן לברר לגבי סידורים וחיסכון לשנה הקרבה. מה כדאי לברר ועל מה תוכלי לחסוך
תגובות
הוספת תגובה
שם:
תגובה: