וניש קליה המלצות פלוס חוות דעת

16.4.14
 
וניש קליה המלצות 
מאת: אמא טודלרס
חג פסח הוא חג הניקיונות וכיאה לחג זה החלטנו לבדוק תכשירי ניקיון והפעם : תרסיס וניש קליה - לצורך הסרת כתמים מבגדי תינוקות

כל אמא מכירה את התסריט הבא: את מתארגנת להאכלת התינוק, שמה לו סינר גדול, שמה ליד האוכל והכפית מגבונים ומתחילה בהאכלה. האכלה מתחילה בצורה מסודרת ואז פתאום התינוק מנסה לגנוב לך את קערת האוכל, את הכפית או מתחיל לשחק עם האוכל בפה ולהשפריץ לכל עבר. אם את מהירת תגובה או בעלת יכולת ניבוי מראש תצליחי ככל הנראה למזער את נזק הכתמים, אך אם אינך ברת מזל, צרורות של מחית ירקות או פירות יקשטו את בגדי התינוק והבגדים שלך. המסקנה הראשונה בנושא היא לא לקנות בגדים בהירים מדי שם רואים כל כתם, המסקנה השניה היא לבדוק את יעילותם של תרסיסי ניקוי כתמים ולקבל המלצות מחברים ומביני עיניין.

וניש קליה. אז נכון שאומרים שצריך לשים את התרסיס מיד על הכתם המלוכלך ולשפשף אך כל אמא נורמלית יודעת שלא תמיד מתפנים למלאכה מיד אחרי האכלה.
כשעה מרגע האכלה, שוחררתי לטפל בכביסה המלוכלכת של הבנדיט הקטן. התזתי עם כתמי המכנסים ובגד הגוף את תרסיס וניש קליה בכמות נדיבה ושפשפתי כמה רגעים. שטפתי את הכתמים ושוב התזתי ושפשפתי. לאחר כשעה הכנסתי לכביסה.

וניש קליה - תוצאות בשטח
הכתמים הישנים לא ירדו אך דהו במקצת במקום עליהם מרחתי את התרסיס
הכתמים החדשים גם הם דהו באופן משמעותי אך לא ירדו באופן מלא

מה המסקנה ?
להשתדל לרסס את הכתמים כמה שיותר סמוך למועד ההכתמה.
לנסות להמשיך לרסס ולשטוף עוד כמה ימים כדי לראות אם משיג תוצאה נוספת
אם לא עובד לנסות תרסיסים נוספים כמו למשל רסס כבס
להעדיף בגדים יותר כהים בהם הכתמת הבגדים פחות נראת לעין.


ושיהיה פסח טעים ונקי

קראו עוד
איך מורידים כתם של רימוןתגובות
הוספת תגובה
שם:
תגובה: