תנאים הכרחיים בברכה לצורך פעילות במים של תינוקות

תנאים הכרחיים בברכה לצורך פעילות במים של תינוקות

 

רגע לפני שנרשמתם לחוג שחיית תינוקות בדקו את הנקודות הבאות

 חום המים
חום מים שנע בין 33 -34 מעלות בהתאם לטמפ' חיצונית של גופנו. כדאי לדעת שהתינוק מאוד רגיש לשינויים בטמפרטורת סביבתו מאחר ואין לו שכבת שומן תת עורית מבודדת שתגן עליו מאיבוד חום  ואין לו מנגנוני ויסות חום מפותחים. נוכח זאת, חשוב שטמפרטורת המים תהיה נוחה ומאוזנת.
לחום המים שינה חשיבות רבה. כאשר הגוף אינו מבזבז אנרגיה בניסיון לשמור על חום הגוף , התינוק יכול למקד את כל תשומת ליבו בפעילות במים.

הפרשי הטמפרטורה בין הברכה לחלל הברכה
חשוב שהפרשי הטמפרטורה בין הברכה לחלל הברכה יהיו קטנים עך מנת שהתינוק לא יחוש קור אז בעת יציאה מהברכה. לאור זאת חשוב שחלל הברכה יהיה מחומם היטב בחורף.

בטיחות
במהלך כל זמן הפעילות בברכה חייב להיות נוכח מפעיל ברכה מורשה, על מנת שזה יוכל להזהיר במקרה של תקלה בחדר המכונות וכמות הכימיקלים המוכנסים לברכה.

רישיון עסק
חשוב לוודא שלברכה יש רישיון עסק תקף.

מתי לא נכנסים לברכה
לא נכנסים לברכה כשיש לתינוק חום, שלשולים, דלקות עיניים, פריחה בעור, דלקת באוזן חיצונית, מחלות מדבקות , פצעים פתוחים או במקרה של 72 שעות לאחר קבלת חיסון.

 

פעילויות הברכה בבית איזי שפירא
פעילויות שחיית תינוקות מתקיימים אחת לשבוע בקבוצות קבועות המונות עד שמונה תינוקות. משך הפעילות כחצי שעה. הפעילות מועברת על ידי מדריכים הידרותרפיסטים ובוגרי קורס הכשרה להדרכת פעילות תינוקות במים.

שחיית תינוקות

בית איזי שפירא
שרותים חינוכים טיפולים
רחוב איזי שפירא
רעננה

09-7701205

 
תגובות
הוספת תגובה
שם:
תגובה: