מחלק מנות כמה זמן

מחלק מנות כמה זמן ....

כמה זמן אפשר להשאיר תחליף חלב בתוך מחלק מנותמחלק מנות  מה זה ? כיצד עוזר לך לטייל עם התינוק בכל גיל ? וכמה זמן אפשר להשאיר תחליף חלב בתוך מחלק מנות ?

התאוששת מהלידה ? הגיעו ימים נעימים ? רוצה להתחיל להוציא את התינוק לסיבוב בעגלה ? זה הזמן לקנות מחלק מנות. מחלק מנות הוא כלי אחסון קטן שבו מחיצות לגובה, המאפשרות לך לאחסן אבקת חלב בכמות שאת בוחרת. בחלק העליון של המכסה ישנו פתח המאפשר להוציא ולשפוך את התחליף לבקבוק מאזור הרצוי בקופסה. בכלי בדרך כלל יש 3 אזורים. את יכולה לשים בכל אזור את כמות תחליף החלב המיועד לכמות המים שבבקבוקים. כשאת יוצאת לטיול את לוקחת בקבוק עם מים מורתחים עם הכמות הרצויה וקופסה של מחלק מנות בה מאוחסנת המנה המתאימה לכמות המים שבבקבוק. בצורה כזאת תוכלי לטייל עם התינוק ובזמן שתצטרכי להאכיל תוכלי לשפוך את מנת התחליף הדרושה לתוך בקבוק המים, לערבב ולהאכיל את התינוק.

חשוב לדעת
חשוב להקפיד שהכלי יהיה יבש כך שתחליף החלב לא ירטב בזמן האחסון.
מותר לאחסן את תחליף החלב במחלק המנות כ-24 שעות בלבד. מרגע שיצאה האבקה מקופסת תחליף החלב המקורי (מטרנה/סימילק) היא יכולה להיות בכלי מחלק מנות כ- 24 שעות ולא יותר.  למרות שהיא אינה מהולה במים אין להשתמש בה לאחר 24 שעות מרגע האחסון.

ראי עוד בנושא :
מחלק מנות מומלץ


תגובות
הוספת תגובה
שם:
תגובה: