ספרי הדרכה לתינוקות - ספר הדרכה לתינוקות

ספרי הדרכה לתינוקות

ספר הדרכה לתינוקות

סודותיה של הלוחשת לתינוקות - ספרה של טרייסי הוג עם מלינדה בלאו - הספר עוסק בתקופה הראשונית של התינוק, מסביר על הצורך לסבנות לתינוק שגרת יום מובנת של שינה, אכילה ומשחק ומספק אין סוף טיפים ועצות מדהימות בנושא שינה, אכילה, משחק ועוד. הספר משלב תיאורי מקרה וטיפול בהם וכן הבנה פסיכולוגית של מזג התינוק וצרכיו. הספר הורוד בעיקר מתאים לגיל חצי שנה והלאה, הספר הכחול  מתאים לתינוקות צעירים עד גיל חצי שנה.

מלידה עד גיל שנה - המדריך הישראלי המלא לטיפול בתינוק  של ענת בר לב אפרתי, מור אסאל – הוצאת מטר – הספר הוא אכן מדריך מלא לטיפול בתינוק והמידע בו תואם להנחיות משרד הבריאות נכון לינואר 2011.

המדריך השלם לטיפול בתינוק ובילד של סטיבן פ', ד'ר שלוב – הוצאת מעריב – הד ארצי – אנציקלופדיה של טיפול בתינוק ובילד.

תנועות שנוגעות - גלעד נעמן פרי (רכישה דרך האתר של הסופרת) - הספר היחודי מסביר על הצורך במגע ותנועה ככלי ליצירת קשר עם התינוק. הספר מספק תרגילי מגע ותנועה ליצירת קשר ודיאלוג עם התינוק.

מזל טוב אמא - ספר של מירי בן דוד, המספק תשובות לשלות השכיחות (מה לקנות לתינוק, למה התינוק בוכה, האם לתת מוצץ, איך עושים אמבט). הספר נשען על תשובות של יועצות הנקה, ומומחי התפתחות הילד. פחות מומלץ כי כיום כל השאלות והתשובות האלו נמצאים באינטרנט.


תגובות
הוספת תגובה
שם:
תגובה: